Купівля побутової техніки в період кризи

Дек 12, 2017

Організація побуту — важливий критерій домашнього затишку та комфорту. А тому ключову роль для кожного власника квартири чи приватного будинку відіграє якісна та надійна побутова техніка. Як вдало придбати її сьогодні, — в настільки складних економічних умовах? Насправді це зовсім нелегко, проте цілком можливо. Підкажемо Вам кілька зручних альтернативних способів вигідної купівлі, які стають все більш поширеними, доступними та вигідними.

 

Техніка, що була у користуванні

Для максимальної економії коштів (до 50%) оптимально зупинитися на варіанті покупки вживаної техніки. Проте цей спосіб має чимало “підводного каміння”. По-перше, велика ймовірність, що техніка несправна. Щоб уникнути цієї неприємності, варто попросити у особи, яка займається продажем, належні документи, що засвідчують роботоспроможність холодильника чи пральної машини. По-друге, навіть “паперове підтвердження” не є стовідсотковою гарантією. Тому варто спробувати скористатися пропозиціями магазинів зниженої у ціні продукції. Їх забезпечують технічними засобами, які перестали бути корисними у побуті, а тому їх просто перепродали за знижено вартістю для подальшого продажу.

 

Здійснення покупки у постачальників із Європи

Наступний спосіб — купівля побутової техніки провідних брендів з Європи. Цю послугу надають інтернет-магазини та приватні постачальники. Економія за допомогою цього способу полягає у європейському підході до процедури купівлі/продажу, а також у  відмінній якості товарів. Також врахуйте, що Ви уникнете переплати за кредит і ймовірності стати власником китайської підробки.

 

Найвигідніше рішення  

А європейська техніка, яка була у користуванні — це оптимальне рішення для українців. Ви зможете придбати бажану модель від відомих та надійних виробників (скажімо, Bosch чи Ariston). Така вживана європейська техніка має свої переваги, а саме:

  • повторна гарантія;
  • перевірка справності, затверджена відповідними спеціалістами;
  • можливість отримати консультацію про експлуатацію та наявність конкретних моделей;
  • змога зробити недоступні речі доступними.

Отже, обирайте холодильники, пральні машини, телевізори, пилососи, духовки, мікрохвильові печі, газові плити із урахуванням перспективи та економічної ситуації. Це дозволить Вам не тільки заощадити, але й забезпечити найвищий рівень комфорту для своїх близьких.

 

 

Новости по теме

Тэги

Добавить в

Что скажете?

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *